Donanım Tasarım, Mekanik Tasarım, Elektromekanik Paketleme ve Montaj, Kablaj Tasarımı ve Üretimi, RFIU Anahtarlama Birimi, RF Birleştirme ve Anahtarlama Birimi, RF Anahtarlama Birimi, ASU Anahtarlama Birimi, RF REM Kartı, RF GÖM Kartı, SENTEZOR Kartı, Savunma Sanayi, Havacılık Sanayi

KURUMSAL


KISACA

Prodesa Mühendislik ve Danışmanlık A.Ş. STNC Grup şirketleri iştiraki olarak %100 Türk sermayesi ve bilgi birikimi ile 2016 yılında Türkiye’ de; RF, Aviyonik, Askeri & Sivil güç sistemleri ve analog/dijital sistemler için yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Aynı yıl içinde elektronik sektöründe araştırma ve geliştirme çalışmalarına başlayan PRODESA, sektörün ülke bazında en büyük açıklarından birisi olan, güvenilir ve standartlara uygun elektronik ürünler üretme yönünde hızla ilerlemiştir.

HAKKIMIZDA

Ülkemizdeki yerli pazarın dışa bağımlılığının üst düzeyde olduğu bilinmektedir. Bu yüzden, zorluk derecesi yüksek ve yetişmiş teknik elemanın az olduğu RF, Aviyonik, Analog/Dijital ve Güç Elektroniği konularında ürün geliştirmeyi kendisine hedef olarak seçmiştir. Bu alanda kısa vadede dışa bağımlılığı azaltan ve ülkenin teknik altyapısına katkıda bulunan bir firma olmayı amaçlamıştır. Bunlara ek olarak AR-GE faaliyetleri sonucunda ortaya koyduğu ürünleriyle dünya pazarına yayılacak büyük markalar oluşturmak firmanın başlıca hedeflerindendir.

PRODESA; faaliyet alanında, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek geliştirdiği ve ürettiği ürünlerde en güncel teknolojiyi müşterilerine sunmayı ve alanında öncülük etmeyi amaç edinmiştir.

Zorlu kullanım şartlarında kendini kanıtlamış standart ürünlerin yanı sıra, kullanıcı gereksinimlerine özel olarak geliştirilen ürün ve sistemler, ilgili askeri ve sivil standartlara uygun olarak geliştirilip üretilmektedir.

Konsept tasarımdan başlayarak, geliştirme, prototip üretim, test, sertifikasyon ve üretim süreçlerinin tamamını bünyesinde ve iş ortakları ile birlikte yürüterek müşterilerine tek adreste tüm geliştirme ve tedarik sürecini yönetme imkanı sunmaktadır.

Uluslararası işbirlikleri sayesinde her türlü elektronik komponente ve en son teknolojilere eş zamanlı olarak erişim sağlanmaktadır. Bu sayede dünyadaki yeni trendlerin ürünlerimize uygulaması kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

​Ürünlerimiz  portatif cihazlardan otonom sistemlere, aviyonik ve  araç/platform uygulamalarından büyük ölçekli sistemlere kadar yüksek güç ve enerji, güvenilirlik ve uzun kullanım ömrü gerektiren her alana yayılmaktadır. Ürünlerimizin teknolojik seviyeleri ve uygun maliyetleri beklentilerinizi karşılayacaktır.

PRODESA; kalite, sağlamlık, güvenilirlik, yenilik ve estetiğin buluştuğu bir noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük sebep Kesintisiz Müşteri Memnuniyeti parolasıyla yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir.

Şirketimiz bünyesindeki çalışanlarımızın; RF, Aviyonik, Güç elektroniği ve Telekom sektöründeki, yirmi senelik tecrübesiyle rekabet gücü yüksek cihazlar üreterek yenilikçi, saygın ve güvenilir bir konum elde etmiştir.

​Ürüne yönelik AR-GE çalışmaları yapan bu ekip, sahip olduğu nitelikli teknik tasarım, test ve uygulama yeteneklerini tecrübesi ile en iyi bir şekilde harmanlayarak firmasının ilerlemesinde öncü olacak çalışmalar ortaya çıkarmaktadır.

Şirketimizin AR&GE, Prototip Üretim, Satış ve Teknik Servis birimleri Ankara Ostim’ deki merkez ofisimizde bulunmaktadır.

SERTİFİKALAR VE ONAYLAR
“Kalite ve gizlilik konusunda en üst seviyede çalışmayı hedefleyen PRODESA, Milli ve NATO GİZLİ seviyesinde çalışabilme kabiliyetini sahip olarak Tesis ve NATO Güvenlik belgelerini bulundurmaktadır.

 Kısa sürede ASELSAN, TUBİTAK SAGE gibi güçlü referanslar edinen Prodesa Savunma ve Havacılık, Savunma Sanayiinin öncü kuruluşu ASELSAN’ ın da onaylı altyüklenicisi olarak güvenilir bir sistem paydaşı olmaya devam etmektedir.”