Donanım Tasarım, Mekanik Tasarım, Elektromekanik Paketleme ve Montaj, Kablaj Tasarımı ve Üretimi, RFIU Anahtarlama Birimi, RF Birleştirme ve Anahtarlama Birimi, RF Anahtarlama Birimi, ASU Anahtarlama Birimi, RF REM Kartı, RF GÖM Kartı, SENTEZOR Kartı, Savunma Sanayi, Havacılık Sanayi

HİZMET VE GİZLİLİK POLİTİKAMIZ


HİZMET, GİZLİLİK VE GENEL ŞARTLAR:

Bu Genel Koşullar, (diğer şeylerin yanı sıra) Hizmetleri kullanmanız sonucunda toplanan herhangi bir kişisel bilgiyi nasıl kullanacağımızı açıklayan Gizlilik Politikamızı içermektedir. 

Genel Şartlar ve Ek Şartlar zaman zaman tarafımızca güncellenebilir. Yaptığımız değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız.

Bu tür değişiklikler yapıldıktan sonra Web Sitemizi ve/veya Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, yeni Genel Koşulları ve/veya Ek Koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız, lütfen Web Sitemizi ve/veya Hizmetlerimizi kullanmayın veya bunlara erişmeyin (veya kullanmaya veya erişmeye devam etmeyin). Bu ne anlama geliyor; Zaman zaman şartlar ve koşullarımızı değiştirebiliriz. Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanmaya devam ederek yeni hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerin belirli yönleri, kayıt olmanızı ve kendiniz hakkında bilgi vermenizi gerektirebilir. Aşağıdakileri kabul etmektesiniz: (a) ilgili kayıt formunda istendiği şekilde kendiniz hakkında doğru ve eksiksiz bilgi sağlamayı ve (b) bu ​​bilgileri korumayı ve derhal güncellemeyi (Web Sitemizdeki uygun formları kullanarak veya egitim@prodesa.com.tr ve info@prodesa.com.tr adreslerinden bize e-posta göndererek) ve (c) kayıt sırasında en az 16 yaşında olduğunuzu. Sağladığınız herhangi bir bilgi yanlış, yanlış veya eksikse veya bizimle olan sözleşmenizin herhangi bir bölümünü ihlal ederseniz, hesabınızı ve eğitime katılım için size verilen herhangi bir hakkı veya tüm hakları feshedebiliriz.

Eğitim esnasında ve öncesinde belirtilen yükümlülüklere uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız.

Hizmetlerimiz tarafından muhafaza edilen veya iletilen herhangi bir mesajın, diğer iletişimlerin veya diğer içeriğin silinmesi veya saklanamaması konusunda hiçbir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz olmadığını kabul edersiniz.

Prodesa’ nın önceden yazılı izni olmadan Web Sitemizin veya Hizmetlerimizin herhangi bir içeriğini çoğaltmamalı, kopyalamamalı, değiştirmemeli, bunlardan türev çalışmalar oluşturmamalı veya iletmemeli veya üçüncü şahısların kullanımına sunamazsınız.

Hizmetlerimizi kullanımınızdan elde ettiğiniz Gizli Bilgilerin (aşağıda tanımlandığı gibi) Prodesa’ nın; değerli, gizli, özel bilgilerini oluşturduğunu ve açık yazılı onayımız olmadan kullanmayacağınızı veya kullanamayacağınızı kabul etmektesiniz. Bu ne anlama geliyor; Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanarak keşfettiğiniz hiçbir gizli bilgiyi iznimiz olmadan başka kimseyle paylaşmayacaksınız.

Herhangi bir zamanda bir Web Sitesini veya bir Hizmetin sağlanmasını (veya herhangi bir bölümünü) bildirimde bulunarak veya bulunmadan değiştirme, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Hizmetlerimizi ve/veya Web Sitemizi kullanmaya devam etmek için değiştirilen Koşulları kabul etmenizi isteyebiliriz. Bir Web Sitesinin veya Hizmetin yasaların gerektirdiği dışında herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulmasından size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz.

Web Sitemizi (Hizmetlerimiz dahil) kullanımınızın tüm riski size aittir. Web Sitemizde bulunan ve Hizmetlerimiz aracılığıyla kullanıma sunulan içeriğin yayınlandığı tarihte doğru, güncel ve doğru olmasını sağlamak için her türlü çabayı gösterdik. Ancak, Web Sitemiz ve Hizmetlerimiz ‘olduğu gibi’ ve ‘mevcut olduğu gibi’ esasına göre sağlanmaktadır. Web Sitemizde veya Hizmetlerimiz aracılığıyla sunduğumuz içeriğin doğruluğunu, güncelliğini, eksiksizliğini, kalitesini veya amacına uygunluğunu veya Web Sitemizin kullanımının kesintisiz, virüssüz veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz. Buna göre, Web Sitemizin veya Hizmetlerimizin zaman zaman kullanılamayacağını veya erişilemeyebileceğini kabul etmektesiniz. Web Sitemizde veya Hizmetlerimiz aracılığıyla sağlanan herhangi bir hata, eksiklik veya yanlış bilgi için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Web Sitemizdeki içerik ve Hizmetlerimiz aracılığıyla kullanıma sunulan herhangi bir içerik yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve yasal veya diğer profesyonel tavsiye veya hizmetleri oluşturmayı amaçlamaz ve oluşturmaz. Belirli bir karar verilmesi gereken herhangi bir ürün veya hizmetin satın alınması tavsiyesi değildir. Web Sitemizin bilgileri, içeriği ve Hizmetlerimiz aracılığıyla sağlanan herhangi bir içerik, özel durumunuzu ele almaz ve buna göre, uygun profesyonel tavsiyenin yerine Web Sitemizin veya Hizmetlerimizin içeriğine güvenmemelisiniz. Web Sitemizde veya Hizmetlerimiz aracılığıyla sağlanan bilgi veya içeriğe güvenilen herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Tarafınızdan alınan sözlü veya yazılı hiçbir tavsiye veya bilgi, bu Genel Koşullarda açıkça belirtilmeyen herhangi bir garanti veya başka bir yükümlülük oluşturmaz. Bu ne anlama geliyor; Web sitemizi ve hizmetlerimizi kendi sorumluluğunuzda kullanırsınız.

Kontrolümüz dışında gerçekleşen herhangi bir eylem veya durum “Mücbir Sebep Olayı” olarak bilinir. Böyle bir durumda, Genel Koşullarımız kapsamındaki yükümlülüklerimizin veya sözleşmelerimizin yerine getirilmemesinden veya yerine getirilmesinde gecikmeden sorumlu değiliz. 

Kontrolümüz dışındaki herhangi bir eylem, olay, gerçekleşmeyen, ihmal veya kaza şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir):

Herhangi bir Mücbir Sebep Olayını sona erdirmek veya Genel Koşullar veya aramızdaki herhangi bir ilgili sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerimizi Mücbir Sebep Olayına rağmen yerine getirebilecek bir çözüm bulmak için makul çabayı göstereceğiz. Bu ne anlama geliyor; Kontrolümüz dışındaki olaylardan sorumlu değiliz.

Bu Genel Koşullar olmak üzere atıfta bulunulan tüm belgeler, Web Sitemizi ve Hizmetlerinizi kullanımınızla ilgili olarak sizinle aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve mevcut tüm önceki sözleşmelerin yerine geçer.

Bu Genel Koşullar, bizimle sizin aranızda, Türkiye yasalarına göre yönetilen ve yorumlanan bir sözleşmeyi temsil eder. İkimiz de aramızda doğabilecek herhangi bir anlaşmazlığın veya iddianın münhasıran İngiltere ve Galler Mahkemeleri tarafından karara bağlanacağını, ancak bu tür Mahkemelerin herhangi bir kararını bulunduğunuz başka bir yargı alanındaki mahkemelerde uygulayabileceğimizi gayri kabili rücu olarak kabul ederiz.

Uygulanamaz veya yasa dışı kabul edilebilecek ve kayıttan çıkarılabilecek veya bir mahkeme tarafından başka bir şekilde göz ardı edilebilecek herhangi bir hüküm, sözleşmenin geri kalanına halel gelmeksizin yapılacaktır.

Bu Genel Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu ne anlama geliyor; Bu Genel Koşullar, sizinle bizim aramızda bir sözleşmedir ve aramızdaki herhangi bir anlaşmazlık mahkemede çözülecektir.

Web Sitemizde herhangi bir şeye itiraz ederseniz, lütfen +90 312 473 39 91′ i arayarak veya endişenizi açıklayan bir e-postayı info@prodesa.com adresine göndererek bize bildirin; uygun gördüğümüz her türlü işlemi yapacağız. Bu ne anlama geliyor; Web sitemiz veya hizmetlerimizle ilgili bir sorununuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.