PRODESA' da Kariyer

kariyer.png

Vizyonumuz

 

Elektronik sanayinde gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve PRODESA markasını tüm Türkiye ve Dünya genelinde yaymak. Sürekli İyileştirme ve müşteri odaklı yaklaşım ile ulusal ve uluslararası pazarda önde gelen bir firma konumuna ulaşmaktır.

 

​​Misyonumuz

 

Dünyamız, ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer katan bir kurum olmak. Havacılık, Askeri ve Sivil Elektronik alanlarında Ar-Ge faaliyetlerini daha güçlü ve sürekli kılarak, güncel teknolojiyi üretim ve tasarım süreçlerine en verimli şekilde entegre ederek, yerli/yabancı tüm müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Çalışan Memnuniyeti

 

​Müşteri memnuniyetinin gerçek temelinin "çalışan memnuniyeti" olduğunun farkındalığıyla, tüm çalışanlarının kişisel ve mesleki eğitimlerine destek vererek, huzurlu ve yeteneklerin geliştirilebildiği bir çalışma ortamı sağlamaktayız.

 

Eğitim ve Takım Ruhu 

Takım ruhunu ve eğitimi her kademede ön planda tutmaktayız. Tüm faaliyetlerimizde organize ve yapısal anlamda destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

İşte bu yüzden bizim için çalışmalısın!

Profesyonel büyümenizi destekleyen ve sizi teknoloji endüstrisinin en ileri noktasına taşıyan sıcakkanlı, yerel bir şirket mi arıyorsunuz? Bize katılmalısın! Eşsiz bir itibara sahip köklü bir şirkette hızla büyüyen, yenilikçi bir ekibiz.

Tutkulu olduğumuz işi yapmanın yanı sıra, Prodesa Savunma ve Havacılık' ta çalışmanın en sevdiğimiz kısımlarından bazıları şunlardır:

  • Gündelik kıyafet

  • Aile hissi veren küçük şirket

  • Esnek çalışma ortamı

  • Eğlenceli ofis etkinlikleri ve rahat kültür

  • Sektör konferanslarına, seminerlerine ve daha fazlasına katılma fırsatları

  • Girişimci yaklaşım ve ruh

  • İşbirliğini ve takım halinde öğrenmeyi teşvik eden açık çalışma alanı

​"Dilerseniz aday havuzuna eklenmek üzere detaylı özgeçmişinizi " info@prodesa.com.tr " adresine gönderebilirsiniz. Bu adrese göndermiş olduğunuz iş başvurularınızda, çalışmak istediğiniz alanlara ait ilgilendiğiniz iş başlıklarını belirtmenizi rica ederiz."